Steve Fossett – americký boháč a dobrodruh?Steve Fossett – American rich and adventurer?

Ivo Volf  |  11. 10. 2013  |  cs en

Tento článek je věnován památce Steve Fossetta, zajímavého člověka, někdy dobrodruha, určitě však výzkumníka, mj. i člena Královské geografické společnosti a člena správní rady jedné z amerických univerzit. S jeho jménem jsem se setkal při četbě novin a zaujal mne právě proto, že se snažil pokořit svět kolem sebe a překonat sám sebe.In memory of Steve Fossett. He was interesting person, adventurer time to time, surely investigator, member of Royal geographical society and member of management board of one of American university. He tried to overcome the world around him and himself.