Astronomické vzdelávanie na základných a stredných školách v 21. storočí21st century astronomy education on grammar schools and high schools

redakce  |  23. 7. 2013  |  cs en

V červnu 2013 se uskutečnila v Ružomberku konference „Astronomické vzdelávanie na základných a stredných školách v 21. storočí“. Mimořádné číslo Školské fyziky obsahuje vybrané upravené příspěvky z této konference.In June 2013 in Ružomberok (Slovak) was organized conference „21st century astronomy education on grammar schools and high schools. Selected articles from this conference are included in special issue of journal Školská fyzika (Physics at schools).