Pracovní setkání popularizátorů vědyWorking session of popularization of science

Ota Kéhar  |  26. 6. 2012  |  cs en

V úterý 19. června 2012 se v reprezentačním zařízení Akademie věd vile Lanna konalo nesoutěžní setkání popularizátorů vědy – Workshop SCIAP 2012. Západočeská univerzita v Plzni tam představila multimediální učební text Astronomia a praktický časopis pro výuku fyziky Školskou fyziku. Na setkání zaznělo spoustu zajímavých příspěvků z různých oblastí přírodovědného vzdělávání.On Tuesday 19th June 2012 noncompetitive session of popularization of science – Workshop SCIAP 2012 was held in villa Lanna, representative residence of the Academy of Sciences of the Czech Republic. There were introduced a multimedia textbook Astronomy and practical journal for teaching of physics Školská fyzika by University of West Bohemia in Pilsen. The meeting was full of interesting contributions from different fields of science education.