Školská fyzika pokračuje v nové podoběNew form of physics journal „Školská fyzika“ (Physics at schools)

redakce  |  1. 3. 2012  |  cs en

Po delší odmlce zahajujeme vydávání dalšího ročníku časopisu Školská fyzika. Přicházíme s barevnou podobou časopisu, který bude sice vycházet jen elektronicky, zato však bezplatně. Elektronická forma urychlí výrazně cestu článku od autora ke čtenářům. Na webových stránkách sf.zcu.cz se budou postupně objevovat články ve formátu pdf a jejich zveřejnění bude registrovaným čtenářům oznámeno mailem, pokud si nenastaví jinak. Samozřejmostí bude fulltextové vyhledávání ve všech článcích.After some time, new volume of journal “Školská fyzika“ (Physics at schools) is here. Full color pdf journal will be published free of charge on the internet (http://sf.zcu.cz). New articles will be email-announced to every registered reader. Full text search will also be available.