Moderní trendy v přípravě učitelů fyziky 2 (Rámcové vzdělávací programy)Moderní trendy v přípravě učitelů fyziky 2 (Rámcové vzdělávací programy)

Karel Rauner  |  10. 11. 2005

Ve dnech 28. – 30. 4. 2005 se v Srní 80 účastníků zamýšlelo nad aktuálním problémem současného školství – zaváděním „Rámcových vzdělávacích programů“ do základních a středních škol. Konference se konala v rámci Mezinárodního roku fyziky 2005 a zorganizovala katedra obecné fyziky Fakulty pedagogické ZČU v Plzni ve spolupráci s plzeňskou pobočkou Jednoty českých matematiků a fyziků pod záštitou rektora ZČU doc. Josefa Průši. Akce se zúčastnilo mnoho osobností.