Inspired in India – reportáž z cestInspired in India

Václav Meškan  |  1. 4. 2013  |  cs en

V září 2012 strávil autor příspěvku několik dní v Centru pro rozvoj fyzikálního vzdělávání v indickém Džajpuru, kde se zúčastnil pravidelného popularizačního workshopu pro středoškolské studenty Inspire Camp. Cesta byla zdrojem cenným zkušeností a inspirace. Ve svém příspěvku se chce autor se čtenářem o tyto zkušenosti a inspiraci podělit.In September 2012 the author of the paper spent several days in Center for Development of Physics Education in Jaipur, India. He was attending the regular incentive workshop called the Inspire Camp for Indian high school students. This journey was valuable experience and inspiration. In the paper the author wants to share his experience and inspiration with readers.